Zero waste to nic innego jak życie bez produkowania odpadów. To utopia, czy konieczność? Postaramy się znaleźć odpowiedź podczas spotkania w ramach serii Open Coffee Made in Zakopane w czwartek 27.06 o godz. 17:00 w kawiarni La Mano, przy ul. Orkana 1.

Jako świadome i nowoczesne społeczeństwo coraz mocniej dbamy o środowisko naturalne. Praktyki ekologiczne nie są już tylko domeną przedsiębiorstw, coraz częściej wdrażamy je do swojego życia, choćby poprzez sortowanie odpadów. Niektórzy idą o krok dalej i stają się “zero waste”, czyli nie produkują śmieci. Na taką zmianę stylu życia zdecydował się Jan Krzeptowski-Sabała, z którym spotkamy się podczas kolejnego spotkania Open Coffee Made in Zakopane. Jan opowie o tym co skłoniło go do takiej zmiany stylu życia i jak to zrobić, żeby ograniczyć wytwarzanie odpadów we własnym domu.

Gdzie odbędzie się spotkanie?

La Mano – Kawa z Dobrej Ręki.

La Mano to kawiarnia, sklep i pracownia w jednym. Miejsce prowadzone jest przez Kasię Bilską, pasjonatkę kawy i wszystkiego co z nią związane. Tu można wypić najlepsze espresso w Zakopanem:)

Więcej o La Mano: Facebook.com/lamanozakopane/

Open Coffee Made in Zakopane to bezpłatne spotkania przy kawie dla wszystkich ludzi kreatywnych, przedsiębiorców, artystów, aktywistów i organizatorów wydarzeń. Rozmawiamy o swoich projektach, pomysłach i tym, co nas otacza. Przyjdź i razem z nami twórz podhalańską społeczność kreatywną!