Już 20 maja odbędzie się konferencja Biznes + Art na której udowadniamy, że branża kreatywna świetnie radzi sobie w sferze biznesu. Na wydarzeniu zaprezentują się startupy oraz marki z województwa Małopolskiego, które udowodnią, że kreatywność idzie w parze z biznesem. Do udziału zapraszają organizatorzy Startup Academy wraz z Urzędem Województwa Małopolskiego.

Program Biznes + Art. skierowany jest głównie do studentów małopolskich, aby wesprzeć ich na polu biznesowym. Zainspirujemy ich do działania oraz pomożemy wprowadzać swoje talenty w życie. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Konferencja połączona jest z warsztatami dla studentów, którzy chcą pogłębić i rozwinąć nowe umiejętności. Podczas ośmiogodzinnego szkolenia uczestnicy dowiedzą się technik kreowania biznesu, generowania pomysłów na biznes, modeli biznesowych oraz budowania produktów lub usług w oparciu o potrzeby klientów.

Dzień zwieńczy konferencja Biznes+ Art. ukazując jak w efektywny sposób połączyć sektor kreatywny ze sferą biznesową. Konferencja zaprezentuje małopolskie biznesy artystyczne takie jak:
MISBHV aktualnie jedną z najgorętszych marek streetwear na świecie;
Stuka Puka tworząca ekologiczne, prospołeczne, drewniane zabawki dziecięce;
Deko Eko platforma upcyklingowa;
Power Canvas szyjący spersonalizowane radosne koszulki termoaktywne;
faDD tworząca ubrania dla kobiet, które nie boją się wyrażania swojego stylu.

Podzielą się oni swoimi doświadczeniami tak aby mogli z nich czerpać wszyscy, zarówno początkujący przedsiębiorcy jak i osoby, które dopiero marzą o własnym biznesie.

Gdzie odbędzie się wydarzenie?

Całość będzie miała miejsce w przepięknym budynku Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej “Manggha” ul. M. Konopnickiej 26 w Krakowie.

Jak mogę się zapisać?

Zapisy zarówno na część warsztatową jak i konferencję odbywają się na stronie http://biznesart.startupacademy.pl/ i potrwają do 19 maja.