Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/montinea/madeinzakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

To już ostatni etap konsultacji społecznych dotyczących Planu Rewitalizacji dla naszego miasta na lata 2016-2023. Jako stowarzyszenie braliśmy aktywny udział we wszystkich spotkaniach zorganizowanych do tej pory, a przekazane przez nas uwagi znalazły częściowe odzwierciedlenie w projekcie Planu Rewitalizacji.

Jesteśmy zadowolenie z faktu, że w projekcie został uwzględniony nasz głos dotyczący przebudowy strażnicy przy kinie Sokół na cele społeczne, czyli utworzenie siedziby organizacji pozarządowych i coworkingu, jak również pomysły związane z rewaloryzacją Równi Krupowej i innych terenów zielonych w mieście.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z projektem i wyrażeniem opinii na jego temat. Projekt obejmuje analizę obszaru przeznaczonego do rewitalizacji, w tym opis negatywnych zjawisk oraz możliwości zmian na lepsze. Jednak, w szczególności należy zwrócić uwagę na rozdział szósty, czyli opis proponowanych przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Projekt Planu Rewitalizacji przygotowany przez Instytut Ekonomiki Przestrzeni można pobrać ze strony www.zakopane.eu/rewitalizacja.

Swoją opinie będzie można wyrazić na spotkaniu z mieszkańcami w dniu 9 maja o godz. 17.00, w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane. Nasze stowarzyszenie na pewno będzie obecne na tym spotkaniu.