Ależ zleciało! 21 września już 10-te Open Coffee Made in Zakopane. Od początku ubiegłego roku poranną kawę wypiło z nami kilkaset osób, w kilku różnych lokalizacjach, a średnio między 4000-5000 osób dołączało do każdej edycji online, dzięki transmisji live. Poruszanych tematów, idei i projektów nie sposób zliczyć! Ze względu na duże zainteresowanie i pozytywną energię projektu Open Coffee idziemy za ciosem i… wprowadzamy do spotkań zmiany. Jubileusz to przecież idealna okazja!

Co się zmienia?

Od wrześniowego wydarzenia włącznie spotkania będą poświęcone jednemu, wybranemu tematowi. Do udziału zapraszamy gości, którzy w danym obszarze mają ciekawe doświadczenia i zechcą się nimi podzielić. Będziemy rozmawiać o sztuce, przedsiębiorczości, modzie, architekturze, startupach, turystyce… Liczymy na Twoją podpowiedź!

Co się NIE zmienia?

Open Coffee Made in Zakopane to nadal luźne spotkanie dla wszystkich osób aktywnych zawodowo i kreatywnie. Masz doświadczenia w temacie danej edycji? Przyjdź koniecznie! Chciałbyś przedstawić projekt spoza obszaru o którym rozmawiamy? Też przyjdź, na pewno będzie czas na mały offtopic 🙂

Do rzeczy! Najbliższe spotkanie:

Open Coffee #10: czy gastronomia w Zakopanem to tylko karczmy?

…czyli ambitna kuchnia po góralsku

21 września, czwartek, godz. 9.00 | STRH Cafe & Gallery, Krupówki 4a (III piętro)

Spacer Krupówkami sugeruje, że w Zakopanem zjeść i wypić można jedynie w karczmach, bo tego oczekuje turysta. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy na Podhalu zarabiają jedynie karczmy regionalne, nie pozostawiając miejsca na lokale spoza szablonu? Zastanowimy się wspólnie z naszymi gośćmi:
Pauliną Rzankowską, właścicielką STRH Bistro Art Cafe
Ludwikiem Sierpińskim i Wojciechem Mitanem, właścicielami Kawiarni Roma
Tomaszem Gutem, właścicielem Restauracji Zakopiańskiej

Porozmawiamy o jakości gastronomii, przedsiębiorczości, trendach i o tym, czy łatwo na Podhalu prowadzić biznes z pasją. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Dołącz do wydarzenia na Facebook

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod +48 663 485 242 lub napisz na info@madeinzakopane.pl