Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/montinea/madeinzakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Nasza produkcja została wyróżniona w konkursie „City Film Independent” w kategorii „Nagroda Programu Derby Artystyczne”. Zgłoszonych do tegorocznej edycji zostało 25 filmów wyprodukowanych przez miasta i regiony. Wśród nagrodzonych filmów znalazły się kampanie wykonane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Mazowieckiego Instytutu Kultury, czy Miasta Ustroń. Jest nam niezwykle miło znaleźć się w takim gronie, tym bardziej, że film „My Passion. Made in Zakopane” to projekt zrealizowany dzięki zaangażowaniu i prywatnym środkom finansowym naszych członków, bez zewnętrznego wsparcia. Dziękujemy!

„City Film Independent” to ogólnopolski konkurs filmów promocyjnych miast i regionów. Wybrane produkcje są nagradzane są nagradzane przez konkursowe jury, składające się z interdyscyplinarnego grona specjalistów. Pokazy filmów oraz ogłoszenie wyników odbyły się 24 października w Krakowie oraz 25 października w Jastrzębiu Zdroju.