Już 6 marca w Berlinie ruszają jedne z największych targów turystycznych na świecie – ITB Berlin 2019 (6 – 10 marca 2019). Wśród wystawców nie zabraknie reprezentacji Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane, która ofertę Zakopanego zaprezentuje na stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej.  

Berlińskie targi to niepowtarzalna okazja, by po raz kolejny pokazać potencjał oferty turystycznej Zakopanego. W imprezie udział weźmie ponad 10 tysięcy wystawców prezentujących ofertę ponad 180 krajów, a wśród blisko 160 tysięcy odwiedzających targi znajdą się kluczowi przedstawiciele branży turystycznej świata!

Już teraz nawiązujemy kontakty z partnerami, z którymi spotkamy się podczas targów oraz zaprezentujemy i wręczymy przygotowane przez nas materiały. Będą to przedstawiciele z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii i Singapuru (krajów, do których zostały uruchomione bezpośrednie połączenia lotnicze z Kraków Airport).

Przygotowanie materiałów marketingowych i wyjazd koordynuje Wiceprezes Made in Zakopane Jan Jarosiewicz. Nie jest jeszcze za późno do zaprezentowania własnej oferty, wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu: jan@madeinzakopane.pl; +48600895345