11 topowych gwiazd chińskiej sceny muzycznej, 130 osób ekipy filmowej, przewidywane miliardy(!) wyświetleń w Chinach

Tak w liczbach można określić produkcję, która miała miejsce w Zakopanem w ostatnich dniach i którą mogliśmy jako Made in Zakopane koordynować i wspólnie pracować przy jej realizacji. Dla Zakopanego jest to ogromna szansa promocyjna na rynku azjatyckim i jesteśmy dumni, że producenci wybrali właśnie nasze Miasto i skierowali się z tym tematem właśnie do nas. Warto też wspomnieć, że program jest podzielony na dwie części – Ogień i lód, gdzie ogień to Sahara a lód to Zakopane.

Główne bohaterki show, mają na swoim koncie, na jednej z chińskich platform streamingowych  KILKA MILIARDÓW obserwujących, a te liczby robią wrażenie zwłaszcza w kontekście promocji regionu. Emisja programu będzie miała miejsce w styczniu – wtedy też wrzucimy obszerną relację z planu oraz wszelkie szczegóły dotyczące produkcji.

Reżyserem programu jest Xie Dikui (na zdjęciu głównym na środku) – Jeden z najbardziej rozpoznawalnych reżyserów w Chinach. Został tam również uznany za najlepszego producenta filmowego. (źródło)

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie Tygodnika Podhalańskiego