Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/montinea/madeinzakopane.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Aby przetrwać stan epidemii musimy pomagać sobie i służbie zdrowia, która znajduje się na froncie walki z koronawirusem. W tym celu powstał serwis WsparcieDlaSzpitala.pl, który poprzez zaufanych i zweryfikowanych koordynatorów dostarcza do szpitali w całej Polsce niezbędne zaopatrzenie.

Jak to działa?
• Szpital rejestruje się w programie i zgłasza listę swoich potrzeb
• Darczyńca posiadający możliwość przekazania potrzebnych przedmiotów zgłasza się do koordynatora
• Koordynator dostarcza szpitalowi towary

Ludzie organizują się w różnej formie i chcą pomagać, ale szpitale nie będą czytały grup na Facebook’u – potrzebują dobrze zorganizowanej, usystematyzowanej pomocy. Liczba przypadków rośnie z dnia na dzień, dlatego możliwie pilnie powinniśmy się zorganizować w imię walki z epidemią.

W programie są już 132 szpitale z kraju. Już dla jednego z zakopiańskich szpitali na krakowskim AGH powstają na drukarkach 3D specjalne przyłbice ochronne. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą kolejne.

Sprawdź, czy szpital koło Ciebie jest na liście. Jeśli możesz pomóc – skontaktuj się z koordynatorem przez WsparcieDlaSzpitala.pl i dołącz do akcji.

Kliknij i dołącz do akcji!

WsparcieDlaSzpitala.pl