Inspirujące startupy, nowe pomysły biznesowe, a przede wszystkim wystąpienie założyciela firmy z Małopolski, której drugie imię to “100% wzrostu” – Grzegorza Błażewicza, CEO SALESmanago. To i wiele ciekawych pitchy, a także biznesowy networking, już w najbliższy poniedziałek w METAFORMA Cafe.

W najbliższy poniedziałek 11.12.2017 r. o godz. 19:00 w METAFORMA Cafe w Krakowie odbędzie się spotkanie, podczas którego zaprezentują się startupowe gwiazdy i te firmy, które dopiero wchodzą na rynek.

Gościem specjalnym meetupu będzie CEO SALESmanago Grzegorz Błażewicz, który opowie o tym, jak udało mu się stworzyć najszybciej rozwijającą się platformę do automatyzacji marketingu w Europie dedykowaną sklepom internetowym, firmom B2C i B2B każdej wielkości.

SALESmanago to 3. na świecie system klasy marketing automation. Swoją kilkuletnią działalnością firma wyprzedziła jedne z największych globalnych marek, tj. Marketo, czy Pardot. Klienci startupu korzystający z platformy osiągają znakomite wyniki sprzedażowe poprzez wdrażanie automatycznych, personalizowanych procesów we wszystkich swoich kanałach sprzedażowych. Firma sprzedaje swoje usługi do ponad 40 krajów na świecie, administrując i zarządzając wszystkimi procesami z pięciu siedzib, między innymi w Nowym Jorku, Londynie, Bukareszcie, Warszawie i Krakowie. Ich główni klienci to m.in. Orange, Yves Rocher, Aviva czy Timberland.

Założyciel firmy Grzegorz Błażewicz posiada ponad 15-letnie doświadczenie w marketingu, które zdobył między innymi pracując w największych agencjach w Nowym Jorku i Londynie. Pełnił funkcję Dyrektora Marketingu Grupy Comarch, prezesa zarządu portalu Interia.pl oraz był finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku 2014 organizowanym przez EY.

#StartUP Małopolska Meetup to spotkanie podsumowujące program akceleracji, który był realizowany przez kilka ostatnich tygodni przez Startup Academy na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Był on skierowany do startupowców, małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes lub doszkolić się w obszarach niezbędnych do prowadzenia swojej firmy. Pierwsza edycja programu umożliwiła udział w szkoleniach i sesjach mentorskich 8 zespołom z województwa małopolskiego.

#StartUP Małopolska Meetup daje możliwość poznania ludzi ze świata biznesu i ich projektów, a przede wszystkim jest świetną okazją do networkingu, czyli rozmowy z przedsiębiorcami. Wiele inspiracji, pomysłów biznesowych już w poniedziałek!