28 kwietnia o godz. 9.00 odbędzie się pierwsze Open Coffee Made in Zakopane. To spotkanie przy kawie dla wszystkich ludzi kreatywnych, przedsiębiorców, artystów, organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznawanie ze sobą ludzi aktywnych zawodowo i kreatywnie.

O co chodzi?

Poznaj ludzi, którzy na Podhalu pracują, tworzą i chcą się tym podzielić. Open Coffee Made in Zakopane to spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zwięźle opowiedzieć czym się zajmują, nawiązać nowe kontakty i poznać opinię na temat swoich pomysłów. Zapraszamy przedsiębiorców, artystów, informatyków, twórców startupów i wszystkich, którzy robią coś ciekawego. Poznajmy się i budujmy wspólną społeczność ludzi kreatywnych!

O kogo chodzi?

Na tym spotkaniu to Ty jesteś mówcą, ale jeśli chcesz tylko posłuchać innych – także zapraszamy! Nie możesz być osobiście? Spotkanie będzie także transmitowane live na madeinzakopane.pl. Zobacz i dołącz następnym razem!

Dlaczego Open Coffee?

Wspólne spotkania przy porannej kawie mają swoją tradycję w środowiskach startupowych, szczególnie w większych miastach. Luźna formuła pozwala nawiązywać nowe relacje towarzyskie i biznesowe. Wierzymy, że Zakopane temu sprzyja.

Dlaczego Zakopane?

Zakopane to nie tylko miejsce wypoczynku. To także miasto pełne płynącej z gór inspiracji, doskonałe do rozwijania biznesu lub działalności artystycznej. O wyjątkowości Zakopanego zawsze decydowali ludzie, którzy znajdowali tu natchnienie do tworzenia. Chcemy, aby ten wyjątkowy duch miejsca pomógł przedsiębiorcom i artystom w rozwijaniu swojej działalności.

Zapraszamy!

Program spotkania

Start: punktualnie o godz. 9.00
• Opowiedz czym się zajmujesz – 2 min
• Posłuchaj opinii innych! – 5 min
Na wspólną mamy równe 60 minut. Po tym czasie możesz zostać i porozmawiać z kim chcesz.

Spotkanie jest bezpłatne.

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod +48 663 485 242 lub napisz na info@madeinzakopane.pl

Miejsce

STRH Cafe & Gallery

STRH Cafe & Gallery
Krupówki 4a, Zakopane
https://www.facebook.com/strhcafeandgallery/

STRH Cafe & Gallery
ul. Krupówki 4a (III piętro), Zakopane
https://www.facebook.com/strhcafeandgallery/