11 czerwca, godz. 18.00
Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11, Kraków

Jeśli interesuje Cię świat biznesu, chcesz poznać startupy rozwijające się na małopolskim rynku oraz dowiedzieć się, jak wyglądają społeczne innowacje w biznesie w takich państwach jak Czechy, Węgry, Słowacja i Polska, o których opowie nasz zagraniczny gość, to nie może Cię tam zabraknąć!

Gościem specjalnym spotkania będzie Ivana Šenitková – organizatorka TEDxYouth@Prague oraz przedsiębiorczyni społeczna. Z sukcesami łączy organizacje, startupy i NGOsy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Czech, Słowacji, Węgier i Polski) w ramach projektów organizowanych przez Confidence Digital.

Podczas wydarzenia Ivana opowie o tym, jak innowacje i przedsiębiorczość społeczna rozwijają się w państwach Grupy Wyszehradzkiej, a także o problemach oraz sukcesach i korzyściach związanych z prowadzeniem takiej działalności.

Wystąpienie będzie poprowadzone w języku angielskim (podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne).

Kolejną prelegentką będzie Aga Osytek – przedsiębiorczyni społeczna i startupowa mentorka, która opowie o misji i wpływie społecznym w modelu biznesowym.

Wisienką na torcie wydarzenia będą wystąpienia startupów, które rozwijają się i z przytupem wchodzą na małopolski oraz ogólnopolski rynek. To firmy, które brały udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska, realizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy ze Startup Academy.

Jesteś ciekawy co nowego oferują? Nie może Cię zabraknąć w poniedziałek o 18:00 w Metaforma Cafe!

Spotkanie to nie tylko okazja do wysłuchania naszych gości i prezentacji startupów, ale również szansa na nawiązanie nowych kontaktów i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może właśnie w czasie tego wieczoru poznasz swoich przyszłych partnerów biznesowych lub wspólników, z którymi stworzycie własny startup?

Nie wahaj się, spędź ten wieczór w miłej atmosferze, ucząc się i inspirując 😊

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.malopolska.pl/startup-meetup2