7.02 – 8.02 IMTM 2017

Przed nami dwa dni ciężkiej, ale i wdzięcznej pracy – zaczynają się międzynarodowe targi turystyczne w Tel Awiwie. 7.02 oraz 8.02 to czas, w którym zamierzamy nawiązać kontakty z partnerami z całego świata, nakierować na Zakopane jak najwięcej dużych touroperatorów, oraz dokładnie zweryfikować najnowsze trendy w turystyce tak, aby można jak najlepiej wykorzystać potencjał Zakopanego oraz do maksimum uatrakcyjnić jego ofertę.

Chcesz poznać konkretną ofertę?

Na targach możemy tak naprawdę spotkać ludzi z całego świata, pełną i ostateczną listę wystawców można zobaczyć tutaj. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany ofertą danego wystawcy to bardzo prosimy o kontakt – pójdziemy na odpowiednie stoisko i zdobędziemy dla Państwa wszelkie interesujące informacje.

Przez następne dwa dni, na bieżąco będziemy relacjonować to co dzieję się na targach. W razie pytań bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do kontaktu.

Tak prezentowało się dzisiaj stanowisko Polskiej Organizacji Turystycznej, która to zaprosiła nas do udziału w IMTM 2017: