W niedzielę 19 listopada dostaliśmy niezwykłą możliwość spotkania z amerykańskimi ekspertami biznesu, którzy brali udział w konferencji PAMI – Polsko – Amerykański Most Innowacji. Nie były to jednak luźne niedzielne rozmowy przy kawie, a intensywne warsztaty biznesowe. Wspólnie z naszymi Gośćmi przeanalizowaliśmy model pracy Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane, założenia i sposoby działania. Poznaliśmy własne słabości i otrzymaliśmy kawał solidnej wiedzy, którą zamierzamy jak najlepiej wykorzystać w przyszłości. Pojawiły się także konkrente pomysły do zrealizowania w nadchodzącym roku 2018. Jakie? Niedługo opowiemy!

John Spence
Top 100 Business Thought Leader, USA

Zaliczany do do 100 najważniejszych liderów myśli biznesowej, 500 najlepszych ekspertów rozwoju biznesu. Mówca na międzynarodowych konferencjach, konsultant zarządzania, autor 5 książek o biznesie i życiowym sukcesie. Doradza zarówno firmom z listy Fortune 100 jak i mniejszym biznesom.

David Whitney
LeadingAgile Innovation Labs, Innovator-in-Residence, USA

Doświadczony konsultant zarządzania, wykładowca uniwersytecki, inwestor, manager funduszy venture capital, anioł biznesu, przedsiębiorca i innowator. Whitney pełni funkcję „Innovator-in-residence” w Innovation Labs, akceleratorze startupów.

Za możliwość spotkania uprzejmie dziękujemy Konsulatowi USA w Krakowie, współorganizatorowi konferencji Polsko – Amerykański Most Innowacji 2017.